"

Olduğunuzdan Daha Yaşlı Gösteren Saçlar

Bu konu tarafından 4 sene önce açıldı, 1497 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
ACEMİ
Üyelik Zamanı: 52 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı:
4 sene önce

Olduğunuzdan daha yaşlı görünmek istemiyorsanız , bu modellerden kaçının !

Çok açık sarı saç renkleri

 

Neredeyse beyaza yakın tondaki açık sarı saç renkleri yüzünün solgun görünmesine neden olabilir.

 

Fazla koyu saç renkleri

 

Koyu siyah gibi saç renkleri nedeniyle kırışıklıklar daha belirgin hale gelebilir. Bu nedenle genç görünmeni sağlayabilecek saç renklerine  yönelmeni öneririz.

 

Düz saç kesimi

 

Her yeri aynı uzunlukta saç kesim modelleri her ne kadar trend olsa da yüzündeki tüm kusurları ön plana çıkarabilir ve yüzünün daha keskin görünmesine neden olabilir. Bu nedenle yüz hatlarını yumuşak görünmesi için katlı saç kesimleri tercih etmeni öneririz.

 

 

Ortadan ayrılan saçlar

 

Yaş aldıkça saçlarımızdaki hacim de ne yazık ki yer çekimine ayak uydurmaya başlar. Bu nedenle orta ayrımlı saç modellerinde saçlarının dümdüz, hacimsiz görünmesinin yanında yüzündeki sarkmalar da daha belirgin hale gelebilir. Daha çok yan ayrımlı saç modellerini tercih etmeni öneririz.

 

Sık bukleli saçlar

 

Maşayla elde edilen sık bukleler canlı ve dinamik bir görünüm vermek yerine eski moda dergilerden çıkmışsın gibi görünmene neden olabilir. Genç, aktif bir görünüm için doğal dalgalı saç modellerini tercih etmelisin.

 

Fazla kabarık saçlar

 

İşte yaşlı gösteren saç modellerinden biri daha! Krepe yaparak hacimli bir görünüm elde edebilirsin ama fazlası da daha yaşlı görünmene neden olabilir.

 

Aşırı havalı hareketli fönler

 

Saç uçlarının dışa doğru dönük, hatta neredeyse havada göründüğü, fazla hareketli fönlü saç modeli de yaşlı görünüm veren saç modellerinden. 

Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
  • 361 Kayıtlı Üye
  • 453 Konu
  • 5 Cevap
  • Son Üye Louiseadvof
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (2)
  • MODERATÖR (10)