2017 Saç Aksesuarı Trendleri

Bu konu Nida Şahin tarafından 1 sene önce açıldı, 342 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
Nida Şahin
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 1 sene önce
Konu Sayısı: 394
Yanıt Sayısı: 0
1 sene önce

Hepimiz biliyoruz ki saçımızın daha şık görünmesinde saç aksesuarları bir kıyafet kadar üstün etkilere sahip.Ne de olsa şıklık detaylarda gizli !Saç aksesuarları saça anlam yükleyen en önemli ekipmanlardır.Nasıl ki kolye,bileklik,küpe gibi parçalar önemli ise saç aksesuarları da o kadar önemlidir.

Peki saç aksesuarlarını neden bu kadar çok seviyoruz? Aslında saç aksesuarlarını bu kadar sevmemizin nedeni hem saçlarımızı güzel bir şekilde süslemeleri hem de her türlü saç modeline uyum sağlayabilmeleri. Tabii ki biraz da bize istediğimiz görünüme ulaşma imkanı vermeleri nedeniyle seviyoruz.

Podyumlardan tutun da   sokak modasına kadar her yerde karşımıza çıkan bu trendi, birbirinden farklı şekillerde kendi tarzınıza göre uygulamak mümkün. İşte son dönemin yükselen trendi saç aksesuarlarını nasıl kullanacağınıza dair ilham verici öneriler…

 

NOT:Kıyafetlerinizi tamamlamak ve stilinize şık bir dokunuş katmak istiyorsanız saç aksesuarlarından asla vazgeçmeyin  🙂

 

 

1.Çiçekli Saç Aksesuarları

Baharın simgesi çiçekler unutulmamış ve bu saç aksesuarlarına da yansımış. Bu saç parçalarıyla özgür ve vahşi bayan ruhu yansıtılmaya çalışılmış. Kırmızı, sarı tonlu ve rengarenk yansımalar tam sıcak aylar içindi.

 

2.Küpe Tokalar

Ufak, kare, yuvarlak ve sivri şekilleriyle ve parlak olan zıt renklerle saç tokaları çok eğlenceli bir trend. İlgileri üzerinize çekebileceğiniz saç tokaları saçını yan kullananlar için güzel bir tercih olacak.

3.Bandanalar 

Rengarenk olan ve konser kullanımları için tasarlanmış değişik sezon tasarımlarıdır. Bir rock konserine gidiyorsanız bu parçalar çok çok uyumlu olacak ve ortama uyum sağlayacaktır. 70’li yılların tasarımlarının modern hali diyebiliriz.

4.Mücevherli Saç Klipleri

Tel tokalara hareketlilik geldi! Daha çok şapkalarda gördüğümüz “girls, boys” yazıları şimdi de saç aksesuarlarına eğlence getirdi. Pırıltılı olmalarıyla beraber oldukça şık bir görüntü oluşturuyor. Küçük çiçek desenlerine de yer verilen saç kliplerinin 2017′ de fazlasıyla kullanıldığını göreceğiz gibi duruyor.

5.Metal Yazılı Saç Aksesuarları

Saçları harika gösterecek taşlı ve yazılı saç aksesuarlarını 2017 yılında hemen hemen her marka satışa sunacak önümüzdeki günlerde bu aksesuarları. 2017 ilkbahar-yaz saç aksesuar trendi bu parçalar şekilli saçları korumaya fazlasıyla yardımcı oluyor. Arkaya yatırılmış saçları bozulmadan koruyan desenli ve şık taşlardan oluşuyor.

 

6.İri Kurdeleler

Kadınsı saç aksesuarlarından biri olan iri kurdeleler başın üstünde çarpıcı bir görüntü oluşturuyor. Dikkat çekici görünümlerden biri, alnın tam ortasına yerleştirilmiş büyük, parlak bir pembe ipek şerit ile karşılaştırıldığında oldukça ciddi stil özelliklerine sahip olan bir trend.

 

7.Minimalist Saç Aksesuarları

Bir kez daha ve minimalizm, özellikle de hem moda ve güzellik bakımından bu bahar geri dönüyor. Böylece, minimalist saç bağları ve klips saç tokaları zahmetsiz düşük saçlarda, örgülü saçlarda ve  yarım toplu saçlarda  güvenli geliyor, bahar 2015 için başka bir saç aksesuarı eğilimi için özellikle  yaratıcı  geniş siyah saç bağlarını tercih edebilirsiniz.

 

8.Vintage Saç Aksesuarları

Birçok saç stilistlerine  bağbozumu saç tokaları, tüyler ve mücevher kaplı parçalar da dahil olmak üzere büyüleyici bir retro saç aksesuarları, ile  ilkbahar yaz 2015 moda sahnesinde yer aldı Orijinal tasarımları ve güzel taşlar ve taşlı topuzlar ile kadınsı saç aksesuarları kullanılmıştır. Böyle saç aksesuarları yirmili, otuzlu ve kırklı giyim parçaları ile uyumlu olması en iyi özellikleri arasında.

9.Şekilli Saç Aksesuarları 

Sürpriz bir aksesuar trendi değil. Alışılmış ve gelenekselleşmiş hale gelmiş devam eden trend. Çok farklı tasarımlarla kullanılmaya başlaması güncellenmiş şekilli saç aksesuarlarından olduğunu gösterdi.

 

10.Saç Bandları

2017′ de gösterişli ve pırıltılı saç bandlarını göreceğiz. Mary Katrantzou koleksiyonunda modellerde narin ve altın saç bandları kullanıldı.

 

11.Zarif Altın Tokaları ve Saç Klipsleri

ilkbahar / yaz 2015 saç aksesuar trendleri arasında, altın renkli tokalar zamansız ve zarif bir eğilimi temsil ediyor. Bu kesinlikle saçlarda vurgunun yanı sıra, minimalist ve karmaşık şekilde saçları süslüyor .

 

12.Markalı Lastik Tokalar

On Chanel pistleri geri giderek 80’li oldu 2017 saç aksesuar trendleri listesinde yer alıyorlar. Saç stilistleri genellikle tamamen emin olmak için etraflarında saçı sarıyorlar sonra neredeyse görünmez saç klasiklerinden saçı geri çekiyorlar. Onlar gerçekten göze çarpıyor.Bunun yerine, Chanelde , parlak renkli Scrunchieste bunlara bağlı ikonik CC logosu vardı, ve hatta bazı durumlarda mücevherle kaplı oldukları görülür.

 

Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
  • 125 Kayıtlı Üye
  • 459 Konu
  • 4 Cevap
  • Son Üye sessizkiz
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (3)