2017 Mayo ve Bikini Trendleri

Bu konu Nida Şahin tarafından 1 sene önce açıldı, 423 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
Nida Şahin
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 1 sene önce
Konu Sayısı: 394
Yanıt Sayısı: 0
1 sene önce

Herkes yazın gelmesini ve bir yıl boyunca yaşadığı yorgunluğu atmak için tatil yapmayı planlamıştır.Denize girmemek elde değildir elbet. Peki, hanımlar bütün yıl çalışırken boş durmuş mudur? Elbette ki hayır. 2017 bikini modellerini internetten takip etmiş ve istediği tasarımları ve modelleri belirlemiştir. Yazın çoğu bayanın içinde güzel görünmek istediği maya çeşitleri vardır. Bu mayo çeşitleri bayanların ilgi odağı olacak tasarımlar ile süslenir ve her bayanın oldukça ilgisini çekmektedir. Çeşitli renk ve tasarımlarda karşımıza gelen mayo bikini modelleri çeşitleri arttıkça hanımlarda da bir kararsızlık meydana gelmektedir.Bu yüzden 2017 mayo ve bikini modelleri arasında çarpıcı tasarımları bu yazımızda derledik.

 

Plajlarda Dantel Etkisi

Bu sezon dantelli mayo bikini modelleri plajlardaki tüm rolü kapacak gibi gözüküyor. Şu ana kadar dantel konusunda elini korkak alıştıran tasarımcıların, danteli mayo ve bikini modellerinde de deneyimleme zamanı gelmiş de geçiyordu. Her ne kadar transparana alıştıysak da dantel biraz biz balık etli Türkiye kadınları için risk. Dantellerin arasından etlerin fırlama olasılığı yüksek… Bakalım tasarımcılar buna da çözüm üretebilecekler mi?

 

Çapraz Askılı Bikini Mayo Modelleri

Sezonun bir diğer dikkat çekici modeli de çapraz askılı modeller. Çok renkli ya da sade farketmeksizin edinebilirsiniz.

 

Göğsü Saran Bikini Modelleri

Öncelikle birkaç sezonudur gördüğümüz göğsü tamamen saran modeller bu yıl da bizi bekliyor. Geçen sezondan yatırım yapanlar yaşadı! Tasarımcılar bu yıl da transparanı bikini mayo modellerinde bolca kullanıyor.

 

Krem Tonlarda Modeller 

Yeni sezonda bikinilerde krem tonları hakim.

 

İki Parça Modeller

Mayo modası geçtiğimiz sezonlardan beri süregelse de iki parça modellerin yeri ayrı olacak bu sezon.

 

Nude Tasarımlı Modeller

Nude tasarımlar artık yalnızca çanta ya da ayakkabılarla değil büyük parçalarda da kendini gösteriyor.2017 mayo ve bikini modellerine baktığımızda nude renklerin de sıkça kullanıldığını görüyoruz.Özellikle bronzlaşan teninize çok yakışacağından emin olabiliriz.

 

Asimetrik Kesimle İddialı Modeller

Bu sezon ayrıca asimetrik kesimle iddialı olma zamanı.

 

Yüksek Belli Bikini Modelleri :

Yazının başında bahsettiğim gibi markaların bikini tasarımlarında da en çok rastladığımız modellerden biri de bu yüksek belli modeller. Bu retro stil, sorunlu bölgeleri toparlamak için de harika bir yoldur. Yüksek bel iki parçalı bu modelleri mükemmel kum saati vücut şeklini ortaya çıkarmak için en iyisidir.

 

Fırfırlı Mayo ve Bikini Modelleri 

2017 koleksiyonlarının görücüye çıkmasıyla birlikte romantik akımın temsilcisi fırfırlar en çok rağbet görenler oldu. Hal böyle olunca pek çok tasarımcı fırfırları mayo ve bikinilerde de kullandı ve ortaya 2017 mayo trendleri çıktı. Bu modeller yaz stilinizi zenginleştirmenin en kolay yolu.

Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
  • 125 Kayıtlı Üye
  • 459 Konu
  • 4 Cevap
  • Son Üye sessizkiz
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (3)