Erkeklerin Hoşlandığı 5 Kadın Tipi

Bu konu Nida Şahin tarafından 1 sene önce açıldı, 293 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
Nida Şahin
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 1 sene önce
Konu Sayısı: 394
Yanıt Sayısı: 0
1 sene önce

Erkeklerin birlikte olmak istedikleri kadın tipleri…

 

Gülümseyen

Keyifli neşeli tavırlarınız ve sıcak gülümsemenizin bir erkeğin kalbini ısıtmaya yettiğini biliyor muydunuz? Siz farkında olmasanız da partneriniz bıcır bıcır konuşmalarınız ve neşeli kahkahalarınızdan çok hoşlanır. Onu etkilemek için doğal olmanız yeterli!

Dinleyen

Kadınlar herkesden iyi bilir ki birini gerçekten dinlemek, pasif bir aktivite değil, değil çaba gerektiren bir aktivitedir. Bazen erkeğin hayatında önemli bir şeyler oluyor olabilir, bir amaca yönelik bir şeyler yapıyor veya işiyle ilgili stresli olabilir. Gerçekten oturup onun gözlerine bakıp onun için önemli olan şeyle ilgili anlattıklarıyla gerçekten ilgilendiğinizde bu ona onu önemsediğinizi gösterir.

Az Konuşan

Çoğu kadın konuşmayı sever ve eğer bir erkek onlara bir fırsat verirse susmak bilmeyebilir. Bu erkeklerin kadınların ne söylediklerine dikkat etmeyecekleri anlamına gelmez sadece erkekler her detayı duymak istemiyor.Bu yüzden kısa ve öz konuşmalısınız !

Doğal Olan

Erkekler, her ne kadar bakımlı kadınlardan etkilenseler de partnerlerinin en doğal hallerini görmekten çok hoşlanırlar. Erkekler için önemli olan ne kadar şık ve süslü olduğunuz değil, makyajsız ve günlük giysileriniz içinde nasıl göründüğünüzdür. Doğal haline bırakılmış saçlarınız, pijamalarınız ve makyajsız haliniz onu baştan çıkarmak için yeter.

Az İlgi İsteyen 

Bu kadınlar çok çok nadir bulunur. Çoğu modern kadından farklıdırlar. Bir erkeğin ne kadar parası olduğuyla ilgilenmezler, sizden birşeyler beklemezler. Eğer bir erkek bu kadına rastlarsa hayatı boyunca onunla yaşayabilir.Az ilgi isteyen kadınlar her zaman erkeklerin ilgi odağı olmuştur.

 

 

Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
  • 125 Kayıtlı Üye
  • 459 Konu
  • 4 Cevap
  • Son Üye sessizkiz
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (3)