Yazın İşe Giderken Yapabileceğiniz Saç Modelleri

Bu konu Nida Şahin tarafından 1 sene önce açıldı, 382 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
Nida Şahin
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 1 sene önce
Konu Sayısı: 394
Yanıt Sayısı: 0
1 sene önce

Sıcak havalarda hazırlanıp işe gitmek birazcık daha zor oluyor. Ama senin için listelediğimiz hem pratik, hem de gün boyunca seni ferah tutacak saç modelleri ile işin artık daha kolay olacak!

 

Kılçık örgü

Kılçık örgü saç modeli, Saç Sırları.com ofisinde bizim de en çok beğendiğimiz saç modellerinden. Kılçık örgünün nasıl yapıldığını öğrenmek için burayatıklamaya ne dersin?

 

Yüksek atkuyruğu

Yüksek atkuyruğu yazın vazgeçilmezlerinden ve işe giderken yapılacak saç modelleri arasında üst sıralarda. Mesela sabah duştan çıkıp, saçlarını taradıktan sonra tepede toplayabilirsin. Gün boyunca saçların gözünün önüne gelip seni rahatsız etmez, toplu olduğu için de sıcaklamana engel olur.

 

Dağınık atkuyruğu

Salaş ve bohem görünümlü dağınık atkuyruğu da ofiste hem sana şıklık katar, hem de çok pratik bir iş saçı. Tek yapman gereken saçlarını toplamadan önce üst kısmına krepe yapıp daha kabarık görünmesini sağlamak.

 

Pratik örgü topuz

Sadece birkaç adımda oluşturabileceğin bu saç modeli, topuz saç modelleriarasında bizim favorilerimizden!

 

Balıksırtı örgü

Hem derli toplu, hem çok şık, hem de çalışırken sıcaktan bunalmamanı sağlayacak balıksırtı örgülü saç modeli tam çalışan kadınlara göre! Yukarıdaki adımları takip ederek görünümü elde edebilirsin.

Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
  • 125 Kayıtlı Üye
  • 459 Konu
  • 4 Cevap
  • Son Üye sessizkiz
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (3)