10 Adımla Hızlı Bronzlaşın

Bu konu Nida Şahin tarafından 1 sene önce açıldı, 532 kere okundu ve 1 Cevap verildi.
Nida Şahin
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 1 sene önce
Konu Sayısı: 394
Yanıt Sayısı: 0
1 sene önce

1. Bronzlaşmadan önce çok sert olmayan bir banyo lifi veya kese ile tüm vücudunuzu ovarak ölü derilerden kurtulmanız daha hızlı bronzlaşmanızı sağlayacaktır.

2. Güneşe çıktığınız ilk günlerde daha yüksek faktörlü kullandığınız koruma kremlerinin ilerleyen günlerde faktörünü düşürerek daha hızlı bronzlaşabilirsiniz.

3. Tatilde güneşlenmeden önce solaryum merkezlerinden bir kaç seans alarak cildinizi güneş ışınları için hazırlayabilir ve bronzlaşmaya bir kaç adım ilerden başlayabilirsiniz.

4. Cildinizdeki bronzluğun altın tonlarında olmasını istiyorsanız tercih edeceğiniz kremlerin E vitamini içermesine özen gösterin.

4. Güneş yağınızın içerisinde yanıkları önleyen Aloe Vera ve cildi hızlı nemlendiren Macadamia fıstığı bulunması cildinizi hem korur hem de daha hızlı bronzlaştırır.

5. Havuzda veya denizde suyun yansıtıcı etkisinden faydalanmak için suya yakın bir yerde güneşlenmeyi tercih edin.

6. Eğer biraz daha koyu tenli iseniz ve cildiniz yanmazsa bebek yağı kullanarak çok hızlı bir biçimde bronzlaşabilirsiniz.

7. Havuç yağı ile kayısı yağını karıştırarak hızlı bronzlaştırıcı bir yağ elde edebilirsiniz.

8. 30 gram saf çikolata, 15 gram susam yağı, 15 gram zeytin yağı, 5 gram bergamot yağını karıştıracak elde edeceğiniz yağ karışımını güneşlenmeden önce cildinize sürerek daha hızlı güneşlenmeyi sağlayabilirsiniz.

9. Güneş kreminizi sürdükten sonra güneşlenmeden önce saf zeytinyağı sürerek hem daha hızlı bronzlaşabilir hem de cildinizi yumuşatabilirsiniz.

10. Dört ölçek kayısı yağı, 1 ölçek Hindistan Cevizi yağı, 1 ölçek susam yağı ve 1 ölçek havuç yağından oluşan bir yağ karışımını kullanarak çok hızlı bir biçimde bronzlaşabilirsiniz.

cemreq
ACEMİ
Üyelik Zamanı: 7 ay önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 3
7 ay önce
Cildi olabildiğince güneşten korumak gerekmiyor muydu? Bronzlaşmak bence çok iyi bir fikir değil...

Yorumlar Kapalı.

Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (3)