"

MUTFAKLARA TEKNOLOJİK AŞÇI GELİYOR Dünyada yaşanan teknolojik gelişmelere kayıtsız kalmayan Money Robotics,yeni teknoljisi ile mutfaklara el atıyor. BBC nin yarışma programı Master Chef in birincisi Tim Anderson ile çalışan ekip Anderson un yemek yaparken hareketlerini takip eden ve uygulayan bir cihaz geliştirdi.fabrikalarda alışık olunan alışık olunan akıllı robat kolu andıran ve mutfak tezgahanın üzerinede asılı olarak konumanan cihaz bir yemeğin hazırlanışından pişirilmesine kadar tüm süreçleri yerine getiriyor. Cihazın 2007 nin sonuna kadar satışa sunulması bekleniyor.

Bu konu Nida Şahin tarafından 1 sene önce açıldı, 234 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
Nida Şahin
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 398
Yanıt Sayısı: 0
1 sene önce


MUTFAKLARA TEKNOLOJİK AŞÇI GELİYOR
Dünyada yaşanan teknolojik gelişmelere kayıtsız kalmayan Money Robotics,yeni teknoljisi ile mutfaklara el atıyor. BBC nin yarışma programı Master Chef in birincisi Tim Anderson ile çalışan ekip
Anderson un yemek yaparken hareketlerini takip eden ve uygulayan bir cihaz geliştirdi.fabrikalarda alışık olunan alışık olunan akıllı robat kolu andıran ve mutfak tezgahanın üzerinede asılı olarak konumanan cihaz bir yemeğin hazırlanışından pişirilmesine kadar tüm süreçleri yerine getiriyor.

Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
  • 135 Kayıtlı Üye
  • 470 Konu
  • 4 Cevap
  • Son Üye Unuri
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (3)