"

Lazer Lipoliz İle Bölgesel Zayıflama

Bu konu Nida Şahin tarafından 2 sene önce açıldı, 754 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
Nida Şahin
BİNBAŞI
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 394
Yanıt Sayısı: 0
2 sene önce

LAZER LİPOLİZ İLE BÖLGESEL ZAYIFLAMA

GPS Lipo, bir tür lazer lipoliz yöntemi olup istenmeyen yağlardan kurtulmanın en güvenli ve etkili yoludur. GPS Liponun güvenli ve etkili olmasını nedeni işlem yapılan bölgenin cihaz ekranından takip edilebilmesi, hedeflenen yağ dokunun eşit bir şekilde eritildiğini veya hasarlandığının takip edilebilmesi ve lazer ışının sadece yağ dokuya özgü olması nedeniyle damar, sinir, kas gibi diğer dokulara zarar vermemesidir.

 

 

Kullanılan lazer enerjisi ile hedeflenen yağ doku eritilmekte ve bu eriyen yağ doku miktarına göre ya kendiliğinden vücuttan atılması için bırakılmakta ya da vakum yöntemi ile aynı seansta vücuttan dışarı alınmaktadır. İstenmeyen yağlardan kurtulmanıza yardımcı olmasının yanı sıra verdiği ısı sayesinde cildin sıkılaşmasını da sağlamakta ve düz ve sıkı bir cilde kavuşmanızı sağlamaktadır.

 

Karın, bel, basen, kol, diz içi, bacak içi, sırt, çene altı, erkeklerde meme büyümesi gibi özellikle spor ve diyete dirençli olan bölgelere uygulanmaktadır. İşlem, bölgesel uyuşturma yöntemi veya genel anestezi ile yapılmaktadır. İşlem sonrasında uygulanan anesteziye göre aynı gün içerisinde veya 1 gün sonra taburcu olursunuz. Geleneksel liposakşın yöntemlerine göre çok daha az morluk ve şişlik olurken 3-4 hafta içinde sıkılaşma ve incelme etkisinin başladığını gözlemleyebilirsiniz.

 

Günümüzdeki estetik girişimlerden küçük cerrahi müdahaleler arasında yer alan GPS Lipo yöntemi ile tek seansta istenmeyen yağlarınızdan kurtulmanızı ve istediğiniz görünüme kavuşmanızın en güvenli ve etkili yoludur.

 

Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (3)