"

Viks İle Göbek Yağlarından Nasıl Kurtuluruz?

Bu konu Seçil Değirmenciler tarafından 2 sene önce açıldı, 2950 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
Seçil Değirmenciler
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 3 sene önce
Konu Sayısı: 5
Yanıt Sayısı: 0
2 sene önce

Göbek Yağlarını Eritmek İçin Doğal Çözüm

İncecik belli muhteşem ölçülere sahip şanslı kadınlardan değilsek, fazlalıklarımızdan şikayetçiyiz. Özellikle göbek ve bel çevresindeki yağlanma, 30′ lu yaşları geçtiğimizde, doğum yaptığımızda ya da hızlı kilo alıp verdiğimizde karşılaşabileceğimiz tipik sorunlardandır. Bu sorun için doğal ve denenmiş bir yöntemle savaşabiliriz. Detaylar viks ile göbek yağlarından nasıl kurtuluruz ? isimli yazımda

Viks anneannelerimizden bize kadar uzanan ve hepimizin bildiği bir jel. Soğuk algınlığının tedavisinden, tıkalı burnumuzu açmaya, baş ağrısının giderilmesinden, tutulan belimiz için uygulayacağımız masaja kadar bir çok kullanım alanı bulunan viks, mentollü içeriği sayesinde evde bulabileceğimiz birkaç ek ile doğal bir mucizeye dönüşebiliyor. Çoğumuzun evinde buzdolabının ya da ecza kutumuzun bir köşesinde hazır bekleyen viksin, göbek yağlarına nasıl iyi geleceğini anlatmaya başlayalım. Anlatacağımız karışımı uygularken günlük sporumuzu yapmayı ve sağlıklı beslenmeyi de ihmal etmemeliyiz. Gelelim mucize karışımımızın tarifine.


Mucize Tarif


Viks ile göbek yağlarını eritmek için bir çok tarif bulunuyor. Fakat kullanıcı yorumlarına bakıldığında en etkili yöntem karbonat ve kâfur ile hazırlanan tariftir. Viks kutusunun yarısını başka bir kaba aktaralım. Üzerine bir çay kaşığı karbonat ve 2 tatlı kaşığı kâfur ekleyelim. Kâfur tropikal bir bitkidir ve kurutulmuş kâfuru aktarlarda rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu üç karışımı macun kıvamına gelene dek karıştıralım. Mümkün olduğunca homojen bir kıvama gelmesini sağlayalım. Hazırladığımız karışımı yağlanan göbek ve bel çevremize her gün düzenli olarak sürüp streç film yardımıyla saralım ve en az 1 saat bekleyelim. Bu süreçte fiziksel aktivitelerimize devam edebiliriz. Örneğin bu kürü uyguladıktan sonra ev işlerimizi yapabiliriz. Bu sayede bel ve göbek bölgesinde daha yoğun bir terleme olacak, gözenekler açılacak ve hazırladığımız karışım sorunlu bölgemize daha iyi nüfuz edecektir. Kürümüzü her gün günde 1 kez uygulayabiliriz. Arta kalan karışımı ise buzdolabında bir ay kadar saklayabiliriz. Spor ve sağlıklı beslenme ile de kısa zamanda etkisini göreceksiniz.

Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
  • 361 Kayıtlı Üye
  • 453 Konu
  • 5 Cevap
  • Son Üye Louiseadvof
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (2)
  • MODERATÖR (10)