Dekorasyonda Geometri Rüzgarı

Bu konu Nida Şahin tarafından 1 sene önce açıldı, 342 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
Nida Şahin
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 1 sene önce
Konu Sayısı: 394
Yanıt Sayısı: 0
1 sene önce

Dekorasyon trendleri her geçen yıl değişse de modern bir görünüm sunun geometrik desenlerin dekorasyonda kullanımı her daim popülerliğini koruyor.Peki, bu dinamik ögeleri uygulamak için neler yapılabilir?

İşte cevabı :

 

Duvarlarda Geometri

Evinizde geometrik desenli duvarlara yer açarak konuya güçlü bir giriş yapabilirsiniz.Doğru tonlarda boyanmış farklı boyutlardaki üçgenler oldukça şık bir görünüm sunacaktır.Boyama konusunda endişeli olanlar geometrik duvar kağıtlarından seçerek bu endişeyi ortadan kaldırabilir.Doğru seçilmiş bir duvar kağıdı istediğiniz efekti yaratmada yardımcı olacaktır.

 

 

Halı Seçimi Önemli

Halılar ,iç mekan dekorasyonunda en önemli dekorasyon parçalarından birisi olduğundan halı seçimini dekorasyon tarzınıza uygun bir şekilde yapmak da oldukça önemli bir adımdır.Eğer eviniz modern tarzda dekore edilmiş bir ev ise ve geometrik desenleri iç mekanda kullanmak istiyorsanız,halı seçiminizi geometrik desenlerden yana kullanarak bu tarzı yakalayabilirsiniz.

Çarpıcı renkler yerine tercihinizi yine siyah-beyazdan yana kullanırsanız, genel dekorasyon rengini de kolaylıkla seçebilirsiniz.Siyah-beyaz ,her renge uyum sağlaması açısından oldukça iyi bir seçimdir.

 

Ofis Stilinde De Vazgeçilmez

Ev dekorasyonundaki geometri akımını ofislerinize taşımak işinizi kolaylaştıracak.Modern ve minimalist bir görünüm yaratmak için geometrik paneller ve kitaplıklardan yardım alabilirsiniz.Farklı geometrik şekilleri bir arada kullanarak az renk kullanıldığında ofiste şahaneler yaratılabiliyor.

 

Küçük Detaylar

İç mekanların dekorasyonlarında küçük objeler her zaman için havayı değiştiren ve kurtarıcı olarak görünen eşyalardandır.Ufak bir objeyle alanınız da farklı havalar estirebilirsiniz.Özellikle ev dekorasyonunda küçük detaylar da kullanacağınız geometri desenleri, evinizin sade ve şık dekorasyonuna abartıya kaçmadan güzel ve kararında bir dokunuş yapacaktır.

Geometrik desenleri abajurlar,lambalar,mumluklar evinizin dekorasyon tarzını güçlendiren küçük detaylar olacaktır.

Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
  • 125 Kayıtlı Üye
  • 462 Konu
  • 4 Cevap
  • Son Üye sessizkiz
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (3)