YENGEÇ (5 Haziran 2017)

Bu konu Nida Şahin tarafından 1 sene önce açıldı, 351 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
Nida Şahin
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 1 sene önce
Konu Sayısı: 394
Yanıt Sayısı: 0
1 sene önce

Sevgili Yengeçler Saat 04:22 Ay-Satürn görünümü, sağlıklı, verimli bir yaşam sürmek, stresten, baskıdan, anlaşmazlıklardan uzak durmak arzumuzu işaret ediyor. Kimileri emekli olmak, bazıları kendi işini kurmak, ev içinde faal olmak şeklinde bu görünümü değerlendirebilir. Burada önemli olan, ciddiyetle sağlığımızla ilgilenmek, canlanmak ve üstümüzdeki ağırlıktan, baskıdan kurtulmak istediğimizi görüyoruz.

Saat 08:10 Ay-Uranüs karşıtlığı, kendimize yeni bir yol belirlemek isteriz. Problemlerden kurtulmak isteriz. Çünkü keyfimizi kaçıran şeylerin bizim üzerimizde bir hayli etkili olduğunun, bunun da moralimizi bozduğunun farkındayızdır.

Saat 09:47 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, geleceğimizi maddi anlamda garanti altına almak amaçlı düşünmemizi sağlıyor. Aile hayatında uyum ve paylaşımın, çıkarsız bir arada yaşamanın, bir yuvanın sıcaklığını hissetmenin önemini vurguluyor.

Saat 11:57-13:46 arasında etkili Ay boşluk süresince, huzurlu ve sağlam bir düzen kurabilmeniz için öncelikle sorumluluklarınızın farkında olmanız gerektiğini işaret ediyor. Eviniz, ailevi ilişkilerinizle alakalı konularda belli bir baskı söz konusu olabilir. Alıştığınız düzenden koparak kendinize yeni bir düzen kurmak ve bunu başarılı bir şekilde sürdürmeniz gerektiğinin farkındasınızdır.

Saat 13:46 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek Ay, aşka yaklaşım tarzımız tamamen tutkuların ışığı altında şekilleniyor. Davranışlarımızla ne kadar kararlı biri olduğumuzu ifade edebiliriz.

Saat 14:50 Ay-Mars olumlu görünümü kişinin endişesiz bir yaşam sürebilmek adına her konuda güce olan susamışlığının işaretçisidir. Yanlış bulduğu her şeyle savaşarak yeni bir hayata adım atmaktan yanadır. Kendi dünyasında ve evinin sınırları içinde baskıya gelemez. Bu baskılarla mücadele etmek için çok kuvvetli olması gerektiğini bilir.

Saat 22:31 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, para kazanmak amaçlı plan ve projelerin önemini vurguluyor. Ancak her şeyde sadece parayı merkez alarak düşünmek de yanlıştır. Bazen insan bir yol ve hedef belirler, belki başta az kazandırır ancak kişi bu yolda ilerlemekten mutludur, keyiflidir. İşte burada önemli olan sizin gerçekten tatmin olduğunuz bir yol belirlemenizdir. Başarıyı şansa bırakmadan, sosyal ilişkileri güçlü tutarak, idealinizi gerçekleştirin. İstikrar ve kendinize güven size arzu ettiğiniz başarıyı getirecektir.

İyileştirici ve huzur verici gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
  • 125 Kayıtlı Üye
  • 462 Konu
  • 4 Cevap
  • Son Üye sessizkiz
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (3)