YAY (5 Haziran 2017)

Bu konu Nida Şahin tarafından 1 sene önce açıldı, 335 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
Nida Şahin
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 1 sene önce
Konu Sayısı: 394
Yanıt Sayısı: 0
1 sene önce

Sevgili Yaylar Saat 04:22 Ay-Satürn görünümü, etkin olduğunuz konu ve alanlarda, becerilerinizi insanlara ifade etme, iş veya özel anlamda güçlenmenizde yardımcıdır. İnsanlar sizin fikirlerinizi önemserler. Güzelleşmek, huzur duymak, keyiflenmek için sizin tavsiyelerinize uyarlar. Siz de dışarıda hoş görünmeye, ilgi uyandırmaya gayret edersiniz.

Saat 08:10 Ay-Uranüs karşıtlığı, sıra dışı güzellikleri yaşama arzunuzu işaret ederken, her an aşık olmaya hazır olduğunuzu gösterir. Yenilikler sizi fazlasıyla kendine çeker. Macera yaşama ihtiyacı belirgin şekilde artar. Kendimizi farklı yollarla ifade etmek, aşkta hızlı davranmak, bildiğimiz gibi ilerlemek isteyeceğiz.

Saat 09:47 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, umutlarımızı yükselten bu enerji, ileriye yönelik düşünmemizi, planlarımızı istediğimiz şekilde yürürlüğe koyabilmemizi sağlıyor. Bize olanaklar sunuyor. Eğitimden ticaret hayatına kadar her alanda kendimizi güçlü şekilde ifade etmemizde destek veriyor.

Saat 11:57-13:46 arası Ay boşluk etkisi altında geçecek. Aile ilişkilerinden, parasal konulara kadar durumunuzu gerçekçi bir şekilde ele alınız.

Saat 13:46 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek Ay, aşkta tutkuları alevlendiricidir. Arzularınız sizi kendisine tutsak edicidir. Gücü elinde bulunduran taraf olmayı istersiniz. Sizi içten içe rahatsız eden meselelerden kurtulmak ve artık iç dünyanızın derinliklerinde huzura kavuşmayı dilersiniz. Bu saatlerde yaşanması muhtemel gerginliklerin sebebi, bir türlü dışa yansıtamadığımız sıkıntılar nedeniyle olur. Bunları ele almak, yüzleşmek gerekir. Yoksa sizi içten içe etkilemeye devam edebilir.

Saat 14:50 Ay-Mars olumlu görünümü altında kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmekten yanayız. Özellikle yeteneklerinizi toplumda göstererek başarıya ulaşmaktan yanayız. Farklı bulunmak, takdir edilmek için yanıp tutuşuyoruz.

Saat 22:31 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, finansal açıdan tatminkar bir iş ve sağlıklı bir yaşam arzumuzu işaret ediyor. Yetenekli olduğumuz alanda kendimizi göstermekten yanayız. Ancak şartlar bazen zorluyor bizi. Mecburiyetler, verimli olmayan işler, güvenilir olmayan insanlar yüzünden sıkılıyoruz. Yapmamız gereken, dışa açılmak, kendimizi ifade etmek, becerilerimize göre bir yol belirlemektir. Cesur olmalıyız. Kendimize güvenmeliyiz. Böylece başarılı oluruz ve doğru tercihlerde bulunuruz. Dünyayı tanımalıyız.

İyileştirici ve huzur verici gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (3)