TERAZİ (5 Haziran 2017)

Bu konu Nida Şahin tarafından 1 sene önce açıldı, 366 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
Nida Şahin
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 1 sene önce
Konu Sayısı: 394
Yanıt Sayısı: 0
1 sene önce

Sevgili Teraziler Saat 04:22 Ay-Satürn görünümü, iş veya yakın çevremizde bulunan kişilerle bağımızı ciddi manada ele aldığımızın göstergesidir. Yolculuklar kısa süreli olup, hayati anlamda bir karar verilecekse mutlaka artı ve eksileriyle ele alınmalıdır.

Saat 08:10 Ay-Uranüs karşıtlığı, partnerinizle aranızdaki her türlü meselenin karşılıklı haklarınızı, özgürlüklerinizi dikkate alarak ele alınması gerekiyor. O siyah diyorsa, sizin de beyaz deme hakkınız var. Ancak bunun ayarını dengeli olacak şekilde, her iki kişinin de gözetmesi gerekiyor.

Saat 09:47 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, ileriye yönelik şekilde düşünüyoruz. Toplumsal hayatın içinde başarılı olmak, sağlıklı yaşamak ve geleceğimizi görmekten yanayız. Dostluklar bizim için önemli. Bizi gerçekten mutlu edebilen insanlarla olmaktan yanayız. Kendimize güvenimiz bu görünümle yükseliyor.

Saat 11:57-13:46 arasında etkili Ay boşluk süresince, ilişkide ortaklaşa hareket etmek, elbirliğinde bulunmak, sen ve ben demek yerine biz olmak yolundaki sorunlarınızı veya durumunuzu gözden geçirmekte yarar vardır. Kişiliğinizin zayıf ve işlemeyen, size faydası dokunmayan kısımlarını onardığınızda bireysel açıdan güçlendiğinizi fark etmeniz mümkündür.

Saat 13:46 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek Ay, paraya düşkün olmanın işaretidir. Kazancınızı yükseltmenin, size sağlayacağı konforun, gücün gayet iyi bilincinde olursunuz.

Saat 14:50 Ay-Mars olumlu görünümü, hem dilediğiniz yenilikleri gerçekleştirmek, girişimde bulunmak hem de aşk hayatınızla ilgili konular üzerinde ateşli bir şekilde kendinizi ifade etme arzunuzu gösterir. Farklı bir şeyler yapmak, değişiklikler sizin için heyecanlandırıcıdır.

Saat 22:31 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, sağduyulu olmanın ve güçlü bir hedef belirlemenin önemini vurguluyor. Tabii ki hayatta zorluklar olabilir, başkaları veya yanlış seçimlerimiz nedeniyle maddi-manevi anlamda engeller karşımıza çıkabilir. Bizim yılmamamız, tecrübelerimizden ders almamız ve aynı hataları yinelemememiz gerekir. Şimdi yeniden ilerisi adına güçlü bir hedef belirlemek, buna göre ilişkilerde bulunmak ve istikrarlı işlere yönelerek başarılı olmak mümkündür.

İyileştirici ve huzur verici gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
  • 125 Kayıtlı Üye
  • 462 Konu
  • 4 Cevap
  • Son Üye sessizkiz
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (3)