OĞLAK (5 Haziran 2017)

Bu konu Nida Şahin tarafından 1 sene önce açıldı, 402 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
Nida Şahin
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 1 sene önce
Konu Sayısı: 394
Yanıt Sayısı: 0
1 sene önce

Sevgili Oğlaklar Saat 04:22 Ay-Satürn görünümü, iş konularında gelişmek, büyümek, arzu ettiğiniz noktaya ulaşmak, istediğiniz bir işe başlamak gibi kariyerle ilgili konularda, mevcut durumunuzu gözden geçirmenizi sağlar. Bu gözden geçirmede, yeterlilik veya yetersizlik duyduğunuz noktalar varsa bunları geliştirmek, iyileştirmek yönünde ciddi düşünmelisiniz. Ne fazla kendinizi hafife alınız ne de gereğinden fazla beklentide olunuz. Bir işe veya projeye hazırlık, eksiklerin tamamlanması, bir işe alışma süreci olarak ele almamızda yarar var.

Saat 08:10 Ay-Uranüs karşıtlığı, iş hayatımızla ilgili konularda kimlerle irtibat halindeysek, bu kişilerle ilişkilerimize dikkat etmemiz gerekir. Dengeyi korumakta yarar var. Tartışmalardan kaçınmak gerekiyor. Yenilikleri, değişimleri akıllıca ele almak, ev içi-dışarısı arasındaki uyuma dikkat etmek gerekiyor.

Saat 09:47 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, iş ve özel hayatımızla ilgili konularda haksızlığa izin vermeyeceğiz. Yarınlarımızı sağlam şekilde oluşturmaktan yanayız. Buna uygun şekilde karar vereceğiz. Uyumlu, paylaşıma açık, adil davranan kişilerle bağlantıdan yanayız. Çıkarlarımızı düşüneceğiz ve geleceğe dönük planlar yapacağız.

Saat 11:57-13:46 arasındaki Ay boşluk etkisi altında, ilişkiniz, iş hayatınız ve ailevi konularda birilerine uymak zorunda kalabilirsiniz. Bu işinize gelmediği için baskı altına alındığınızı düşünürsünüz.

Saat 13:46 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek Ay, arkadaşlık ilişkilerinden partnerinizle olan özel paylaşımlara kadar her konuda derinlemesine ve tutkulu tarzda düşünmenizi sağlıyor.

Saat 14:50 Ay-Mars olumlu görünüm, maddi konularda kendini güçlendirmekten yana olan bireyin, özellikle mesleki konularda yenilikte bulunma arzusunun işaretidir. Seçimlerde bulunurken para olgusunu ön plana alışınız da bu yüzdendir. Değişik yöntemler aklınıza gelebilir ve işlerinizin bir an önce başarıyla sonuçlanmasını arzulayabilirsiniz.

Saat 22:31 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, sağlam ve uzun vadeli ilişkiyi tercih etmemiz ve finansal açıdan doğru yatırımlara yönelmemiz gerektiğini işaret ediyor. Çocuklarınız varsa veya çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız tabii ki onların geleceğini düşünmelisiniz. Har vurup harman savurmayı sevmeyen Oğlaklar zaten çok dikkatli karar verirler. Bu görünümün etkisinde başkalarına değil kendinize güvenmeyi, sağduyulu, yapıcı olmayı, istikrarı önemsemeyi, riskten uzak durarak kararlı olmayı bilmelisiniz.

İyileştirici ve huzur verici gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
  • 125 Kayıtlı Üye
  • 462 Konu
  • 4 Cevap
  • Son Üye sessizkiz
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (3)