KOVA (5 Haziran 2017)

Bu konu Nida Şahin tarafından 1 sene önce açıldı, 408 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
Nida Şahin
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 1 sene önce
Konu Sayısı: 394
Yanıt Sayısı: 0
1 sene önce

Sevgili Kovalar Saat 04:22 Ay-Satürn görünümü, ciddi ve oldukça kararlı bir şekilde başka bir yöntem, yol ve değişimden yana olduğumuzun işaretçisidir. Farklı bir şeyler yapmak isteği doğar. Bunlar üzerinde tabii ki artı ve eksileriyle birlikte durmak lazım. İlerisi adına sağlam olmasına önem vereceğiz. Sözgelimi başka bir iş düşünmek, farklı bir yere yerleşmek, gönlünüzce yaşamak, sosyalleşmek, özgür olmak gibi bir isteğiniz varsa, her yönüyle ele almalısınız.

Saat 08:10 Ay-Uranüs karşıtlığı, sizin için önemi olan her şeyin peşinden gidişinizin işaretçisidir. Kendinizi başkalarına becerikli şekilde ifade edebilecek, onları etkileyebilecek güçtesiniz. Destekleyici bu enerji, ayrıca ilgi uyandırmanızı, dikkate alınmanızı ve beğenilmenizi sağlar.

Saat 09:47 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, geleceğimizi garanti altına alacak şekilde düşünüyoruz. İş hayatında, eğitim veya her konuda kendimizi güçlü şekilde ifade etmek istiyoruz. Paylaşıma dönük, adaletli ve karşılıklı güvene dayalı bir ilişkiden yanayız. Tercihlerimizi yaparken, yarınlarımızı düşüneceğiz.

Saat 11:57-13:46 arasındaki Ay boşluk etkisi altında planlarınızı mantık süzgecinden geçirmekte yarar var. Sorumluluklar önemli. Acil kararlardan kaçınınız. Siz hayatınızı düzene sokmak istiyorsanız, önce buna kendinizden başlamalısınız. Yetersiz olduğunuz konular üzerinde düşünmekte yarar var.

Saat 13:46 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek Ay, kendinizi hırslı bir şekilde ortaya koymanızı sağlar. Yüreğinizin içindeki kuşkular, gücünüzü düşürebileceğinden benim tavsiyem ne olursa olsun stres yaratıcı durumlardan uzak durmanızdır.

Saat 14:50 Ay-Mars olumlu görünüm yenilikte bulunmak isteyen bireyin değişik yöntemler deneyerek farklı çıkış yolları aramasını sağlıyor. Uzaklara ve değişimlere gönüllü olan kişi durmaktan, pes etmekten yana değil. Ne yapıp edip kendi elleriyle yaratıcı bir biçimde hayatını kurgulamaktan yana. Partnerin hayatındaki bazı yeni gelişmeler, sizin için sürpriz olabilir.

Saat 22:31 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, ailevi ve özel hayatınızla ilgili konularda güven, maddi-manevi kazanç ve istikrarın önemini vurguluyor. Saplantılar, anlaşmazlık, inatçılık, sadece kendinizi haklı görmek yuvanızda huzursuzluğa neden olur. Bir ilişkide veya bir ailede karşılıklı olarak bireylerin birbirine saygı, sevgi duyması önemlidir. Bu görünüm, iletişim sorunlarının göstergesidir. Birbirinizi dinlemeyi, anlamayı, sırlarınızı özenle korumayı bilmelisiniz.

İyileştirici ve huzur verici gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
  • 125 Kayıtlı Üye
  • 462 Konu
  • 4 Cevap
  • Son Üye sessizkiz
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (3)