İKİZLER (5 Haziran 2017)

Bu konu Nida Şahin tarafından 1 sene önce açıldı, 331 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
Nida Şahin
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 1 sene önce
Konu Sayısı: 394
Yanıt Sayısı: 0
1 sene önce

Sevgili İkizler, Saat 04:22 Ay-Satürn görünümü, fikirsel ve yaşamsal konularda anlaşmak arzunuzu işaret ediyor. Aşk güzel tabii ki, ancak kısa sürelidir genelde. Biz bu görünümde, uzun soluklu bir ilişki istiyoruz. İlişkimizi bu bakış açısıyla gözden geçireceğiz. Eğer karşımıza birisi çıkarsa, bu kriterler çerçevesinde aşkı ele alacağız. Bizim için çocuk sahibi olmak, sanatsal bir alanda çalışmak, bir iş ortaklığı kurmak gibi konular da bir hayli etkili olacak. Bunlar üzerinde ciddiyetle düşünmekte yarar var.

Saat 08:10 Ay-Uranüs karşıtlığı, daha iyi bir hayat sürmek, başarılar elde etmek, farklı güzelliklere sahip olmak isteğinizin işaretidir. Belli kurallar veya belli normlar içinde düşünmezsiniz. Değişik olana yönelir, tadını çıkarmak için heveslenirsiniz.

Saat 09:47 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, aşk hayatımız, çocuklarımız ve bizi ilgilendiren her konuda geleceğimizi düşünerek hareket edeceğiz. Bugünlerin yarınları da var sözünü bugün bir hayli önemseyeceğiz.

Saat 11:57-13:46 arasında etkili Ay boşluk süresince, ilişkinin sizde hangi duyguları, hisleri ve gerçekleri uyandırdığı üzerinde düşünebilirsiniz. Bazen ortaklaşa hareket etmek kimi ilişkilerde zordur. Ancak bu ilişki sizin için önem arz ediyorsa bunu yapabilmek daha kolaydır. Sorumlulukların eşit biçimde dağılımı paylaşımın önemi bu saatlerde belirgindir. İlişkinizle alakalı konularda acil kararlar alınmamalıdır.

Saat 13:46 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek Ay, hırslarımızın, tutkularımızın, kimi zaman endişelerimizin üzerimizdeki baskınlığını işaret eder. Bazen üste çıkmaya çalışırız bazen de gereksiz yere kendi kendimize eziyet ederiz. Her şeyi sorgular, yargılar ancak bir türlü rahat edemeyiz.

Saat 14:50 Ay-Mars olumlu görünüm, uzaklara gitmek, kendini ifade etmek ve aşkın kollarında delice yaşamak isteyen bireyin göstergesidir. İnsan böyle bir etki altında yerinde durmak istemez. Hep yeniye, hep farklı olana yönelir. Artık eskisi gibi hareket etmeyeceğinin farkındadır.

Saat 22:31 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, kendinizi ifade etmekten, inanmaktan vazgeçmemeniz gerektiğini vurguluyor. Hayatta bazen karışıklıklar olabilir, zorluklar inanlar içindir. Ancak insan çaresiz değildir. Saplantılardan uzak durun. Kazanç elde etmek ve güçlenmek için dünya ile iletişimde bulunun. Yeteneklerinizi ifade edin ve ilerleyin. Başarıyı şansa bırakmayın. Geri çekilmeyin, mücadele edin ve kendinizi geliştirin.

İyileştirici ve huzur verici gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (3)