BAŞAK (5 Haziran 2017)

Bu konu Nida Şahin tarafından 1 sene önce açıldı, 337 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
Nida Şahin
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 1 sene önce
Konu Sayısı: 394
Yanıt Sayısı: 0
1 sene önce

Sevgili Başaklar, Saat 04:22 Ay-Satürn görünümü, evinizin ihtiyaçlarını veya ailenizi ilgilendiren harcamaların ciddiyetle yapıldığı, hesaba uygun şekilde halledilmesini sağlanacağını işaret ediyor. Taşınma, satın alma, evinizi güzelleştirme yönünde uzun vadeli düşünmekte yarar vardır.

Saat 08:10 Ay-Uranüs karşıtlığı, bir yandan, kazandırıcı ortaklıklara, ilişkilere ihtiyaç duyuyoruz. Diğer yandan finansal anlamda payımıza ne düşer diye içimizden geçireceğiz. Yerine getirilmeyen sözler, paylaşım anlamında işimize gelmeyen durumlar yüzünden sıkılabiliriz.

Saat 09:47 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, maddiyatla ilgili konuları bir an önce halletme arzumuzu işaret ediyor. Geleceğimizi sağlam temeller üzerine inşa etmek istiyoruz. Riskten uzak, hakikaten mutlu olacağımız bir seçim yapmaktan yanayız.

Saat 11:57-13:46 arasında etkili Ay boşluk süresince, hayatınızda neyin değerli olduğunu düşünebilirsiniz. Eş veya ortak ilişkileri yoluyla maddi gelir elde eden birisiyseniz bunun sizi kısıtlayıp kısıtlamadığı üzerinde düşünebilirsiniz. Maddi konular üzerinde düşünebilirsiniz. Ancak yeni bir karar verilmemelidir.

Saat 13:46 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek Ay, karakteristik özelliklerinize uygun şekilde düşünmeniz, hareket etmeniz anlamındadır. Yolunuzda bir adım dahi sapmadan çizginizi muhafaza edersiniz.

Saat 14:50 Ay-Mars olumlu görünümü tedirginlik vericidir. Kişi böyle bir etki altında, hayatında renklilik olsun ister. Aslında durduğu yer, hiç de yeterli değildir. Birebir iş yaptığı kişiler, görüştüğü insanlar, yaptığı iş doyum sağlamamaktadır.

Saat 22:31 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, geleceği düşünerek iş hayatından eğitime kadar her alanda istikrarın önemini vurguluyor. Aşırı gurur, gereksiz alınganlık, sağlıksız ego sizin başarınızın engelidir. Tercihinizi yaparken bugünü değil ilerisini düşünün. Bir hedefiniz olsun ve bunun için mücadele edin. Bol bol çalışın. Gelişimi merkez alın. Sizi yoran, üzen, zincirleyen, risk taşıyan işlerden uzak durun. Kararlı olursanız, başarı sizindir.

İyileştirici ve huzur verici gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (3)