BALIK (5 Haziran 2017)

Bu konu Nida Şahin tarafından 1 sene önce açıldı, 748 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
Nida Şahin
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 1 sene önce
Konu Sayısı: 394
Yanıt Sayısı: 0
1 sene önce

Sevgili Balıklar, Saat 04:22 Ay-Satürn görünümü, iş hayatımızla ilgili kazanç ve gelişmelerin, iş yaptığımız kişilerle olan ilişkilerimizin üzerinde ciddiyetle durulmasını gerektiriyor. Çünkü kimin hangi amaçla, niyetle bize yöneldiğini bilmiyoruz. Bu nedenle tabii ki hesabımızı, durumumuzu bileceğiz. İş görüşmeleri, kredi alımları, iş kurma, yatırımda bulunma konularında da bize sunulan şartlara bakacağız.

Saat 08:10 Ay-Uranüs karşıtlığı, paranıza sahip çıkmanın ve ne olursa olsun riskli harcamalardan uzak durmanın önemini vurguluyor. Hesabınızı iyi yapınız. On lira kazanıyorsak yirmi lira harcayamayız.

Saat 09:47 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, finansal açıdan güven ve istikrarın bizim için önemi büyük. Sağlıklı, doyumlu ve kendimizi güçlü şekilde ifade edeceğimiz bir yaşam istiyoruz. Tercihlerimizi bu doğrultuda yapmaktan yanayız. Bizi hiçbir şeyin üzmesine, kimsenin hafife almasına izin vermeyeceğiz.

Saat 11:57-13:46 arasında Ay boşluk etkisi altındayız. İlişkilerinizin kuvvetli olması, karşılıklı olarak denge ve uyumluluğun sağlanması gibi konulara önem verirsiniz. Her türlü meselenin dikkatle gözden geçirilmesi şarttır. Maddi konular yine gündem maddenizin ilk sıralarında yer alabilir.

Saat 13:46 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek Ay, egonuzu güçlendiricidir. Dışarıdan gelen olumsuz tepkilere, sert yanıtlar verebilirsiniz. Kendi alanınızı, sınırlarınızı korumak istersiniz. Tutkulu, bir hayli arzulu şekilde duygularınızı yansıtırsınız.

Saat 14:50 Ay-Mars olumlu görünümü amacınızı gerçekleştirme, inandığınız yolda ilerleme, önünüze çıkan engelleri kolayca aşabileceğinize dair gücünüzü yükseltiyor. Hem sahip olduklarınızın hem de olmak istediklerinizin gayet iyi farkındasınız.

Saat 22:31 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, çevrenin önemini vurguluyor. İletişim, istikrar, riskten uzak planlamalar, kararlılık ve hedefçi olmak size maddi-manevi anlamda kazanç sağlar. Sağlık konusu da aynı şekilde önemli. Kendinize iyi bakmalısınız. Bedeninizi, zihninizi stresten uzak tutmalısınız. Bazen çevre değişikliği insana iyi gelir. Pozitif insanlarla bir arada olmak, kısa geziler, yeni yerler görmek moralinizi yükseltir. Bunları ihmal etmeyiniz. Siz önemlisiniz bunu unutmayınız.

İyileştirici ve huzur verici gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,bir hayli yüksek. Ancak boşlukta bazı işler sürüncemede kalabilir veya birileri yüzünden aksaklıklar oluşabilir. Tedbirli olmakta yarar var.

Saat 15:03 Merkür-Pluto görünümü, acele etmeden sabırla öğrenmenin, insanlarla sağlam ve dürüstçe ilişkide bulunmanın, işinizde pratik çalışmanın, kazanç elde etmek, güven içinde yaşamak adına sağlam olanı istemenin işaretçisi ve sağlayıcısı olacağını gösteriyor. Size toplumda güç kazandıracak ve güven duygunuzu yükseltecektir. Tabii ki bilgi düzeyiniz, tecrübenizi mutlaka gözden geçirmeyi de unutmayalım.

Saat 16:07 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, sağlıklı bir yaşamın, kendine güvenmenin, inandığınız bir yolda ilerlemenin önemini vurguluyor. Bedeninize, zihninize önem veriniz. Yaratıcı yönlerinizi keşfedeceğiniz işlere yöneliniz. Bu size başarı ve mutluluk getirecektir.

Saat 19:16 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay etkisinde, ilişkimizle ilgili konularda geçmişi deşelemeden, şu andaki duruma odaklanalım. Analiz etmeyi ihmal etmeyelim. Farklı açılardan durumları ele alalım.

Güzelliklerin hepimizden yana olacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,

Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
  • 125 Kayıtlı Üye
  • 457 Konu
  • 4 Cevap
  • Son Üye sessizkiz
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (3)