ASLAN (5 Haziran 2017)

Bu konu Nida Şahin tarafından 1 sene önce açıldı, 327 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
Nida Şahin
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 1 sene önce
Konu Sayısı: 394
Yanıt Sayısı: 0
1 sene önce

Sevgili Aslanlar, Saat 04:22 Ay-Satürn görünümü, ciddi düşünce, fikir ve kararlarımızı uygulamak adına bize kuvvet, sabır ve dayanıklılık verir. Kendimizi geliştirmemiz, eksiklerimizi tamamlamamız, bilgilenmemiz, daha fazla insana ulaşmamızda destekleyicidir. Aşkta tarafların birbiriyle fikirsel yöndeki uyumunu işarete eder. Hiçbir şey hafife alınmaz, önemsenir.

Saat 08:10 Ay-Uranüs karşıtlığı, kendi gerçeğinize uygun dostluklar kurmanın, insanlarla alışverişte bulunmanın işaretidir. Bazı karmaşık durumları bir tehlike gibi görmek yerine, farklı yollar deneyerek amacınıza ulaşabileceğinizi işaret eder.

Saat 09:47 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, kendimizi gayet güçlü ve emin şekilde ifade etmemizi sağlıyor. Geleceğe dönük umutlu düşünmemizi sağlıyor.

Saat 11:57-13:46 arasında etkili Ay boşluk süresince, yer değiştirme ve nakil yoluyla başka bir ortamda çalışmak yaşamak gibi konular üzerinde ciddiyetle düşünmenin işaretçisidir. Ancak olan resme bakmak gerekir, karar değişikliğinde bulunulmamalıdır.

Saat 13:46 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek Ay, tutkulu yanlarımızı öne çıkartıcıdır. Bir başkasının bizi geçmesine, yenmesine, üzerimizde kontrol kurmasına izin veremeyiz. Kimseye uymak zorunda hissetmeyiz kendimizi. Ne olursa olsun kendi çıkarlarımızın peşindeyizdir.

Saat 14:50 Ay-Mars olumlu görünüm ilişkisi sağlam yürümekte olan çiftler arasında yaşanan tutkulu paylaşımların işaretçisidir. Partner verici ve cömert halleriyle, siz güzel konuşmalarınız ve çarpıcı özelliklerinizle güne gayet keyifli başlarsınız.

Saat 22:31 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, iş hayatında başarı ve saygınlığın sizin için çok önemli olduğunu vurguluyor. İnsanlar sizden övgüyle söz etsin, projeleriniz beğenilsin, büyük paralar kazanın istiyorsunuz. Ancak iş dünyası kolay değildir. Çabalamak, ilişkileri güçlü tutmak, yılmamak, istikrarlı ve sabırlı olmak gerekir. Bunları yaparsanız gerçekten başarılı olacağınızı biliniz.

İyileştirici ve huzur verici gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Saat 15:03 Merkür-Pluto görünümü, başkalarıyla aranızdaki iletişimin öneminden söz ederken, eğer patronunuz size, siz de ona karşı belli bir inatlaşma içinde olursanız doğaldır ki, kendinizi baskı altına alınmış hissedersiniz. Bu durum işinizde verimsiz çalışmaya, kendinizi güçsüz hissetmeye neden olur. Burada önemli olan, kazanç-kayıp ikilemi üzerinde durmak, piyasanın durumuna ve iş şartlarına göre bilinçli bir gözden geçirmede bulunmaktır. Mantıklı olmak, gelişimi hedeflemek, etrafınızdaki insanları dinlemek, ortama göre hareket etmeyi bilmek yararlı olacaktır.

Saat 16:07 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu güven duygunuzu yükselticidir. Hayata farklı bir pencereden bakarsınız. Kendinizi merkeze alarak, herkesin dikkatini çekebilecek adımlar atmayı, başarılı olmayı hedeflersiniz. Bu kavuşum size güç vericidir.

Saat 19:16 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, finansal konulardaki bazı pürüzler veya dalgalanmalar canınızı sıkabilir. İş yerinizden avans isteyebilirsiniz. Bazı kişilerin ufak tefek işleri için koşuşturabilir yardımcı olmaya çalışabilirsiniz. Bazılarınız sigorta işlemleriyle uğraşabilirler. Bürokratik bazı engeller canınızı sıkabilir. Gün içinde sakin ve mantıklı düşünmeli, güven duygunuzu ayakta tutmaya çalışmalısınız.

Güzelliklerin hepimizden yana olacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,

Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (3)