AKREP (5 Haziran 2017)

Bu konu Nida Şahin tarafından 1 sene önce açıldı, 355 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
Nida Şahin
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 1 sene önce
Konu Sayısı: 394
Yanıt Sayısı: 0
1 sene önce

Sevgili Akrepler, Saat 04:22 Ay-Satürn görünümü, maddi konuların biraz düşündürücü olduğunu, kazanmak adına yapılacakları gözden geçirme yönünde önemlidir. İsteyen bilgilenmeye zaman ayırabilir, dileyen kendini gözden geçirmeye. Amacımız gelişmek ve büyümek olmalıdır.

Saat 08:10 Ay-Uranüs karşıtlığında, işiniz, sağlığınızla ilgili konuları ve birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda yaşanabilecek problemleri tek başınıza değil, birlikte halledecek şekilde ele almak gerekiyor. Bu belki size zor gelebilir. Ancak rahat etmek için bu şart gözüküyor.

Saat 09:47 Ay-Kuzey düğüm görünümü, iş hayatında ve ilişkimizde geleceğe dönük düşünmemizi sağlıyor. Her şeyin düzeleceğine inancımızı yükselten bu görünüm, başarılı olma arzumuzu perçinliyor.

Saat 11:57-13:46 arasında etkili Ay boşluk süresince, ilişkinizi gözden geçirerek nelerin düzeltilmesi gerektiğini veya ne yaparsanız daha huzurlu bir yaşam sürebilirsiniz bunları saptamanız lazımdır. Ancak belli bir memnuniyetsizlik, karmaşa ve duygusal kısıtlanmalar sizi rahatsız edebilir.

Saat 13:46 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay etkisi altında, çelişkiler yaşamazsınız. Kendinizden oldukça eminsinizdir. Size göre insan göründüğü gibi olmalı ve olduğu gibi görünmeyi bilmelidir. Hatalarınıza, sevaplarınız gibi sahip çıkabilirsiniz.

Saat 14:50 Ay-Mars olumlu görünümü, iç dünyasında geleceğini şekillendirme arzusu duyan bireyin, geçmişin tortularından, çözümsüzlüklerinden engelleyici olan her şeyden uzak durarak hedefine ulaşma azmini yükseltiyor.

Saat 22:31 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, ilişki ve iş hayatında doğru tercihlerin önemini vurguluyor. Yaşadığınız tecrübeleri unutmadan bundan sonrası adına kazanç elde edeceğiniz işlere yönelin. Partner seçiminde bulunurken güven olgusunu önemseyin. Sizi yarı yolda bırakabilecek kişiyi değil, sizinle birlikte yol alabilecek insanı tercih edin. Ortaklaşa bir yaşamı sürdüreceğiniz, sırt sırta vererek hayatı kotaracağınız kişiyle olun. İşte bu size mutluluk getirir ve kafanızda soru işaretleri oluşturmaz.

İyileştirici ve huzur verici gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (3)