"

bahçe toprağı

Bu konu melif9966 tarafından 12 ay önce açıldı, 46 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
melif9966
ÇAVUŞ
Üyelik Zamanı: 1 sene önce
Konu Sayısı: 19
Yanıt Sayısı: 0
12 ay önce

Bahçe işleri, stres atmak adına oldukça uygun bir hobi çeşitidir. Bahçe işleri ile uğraşarak hem doğal ürünlerinizi alabilir hem de keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bahçe işi ile ilgilenmek için gerekli olan en önemli madde kesinlikle bahçe toprağıdır. İyi seçilmiş bahçe toprağı aldığınız verimi 3 – 4 kat arttırmakta yardımcı olacaktır. En iyi verimi almak adına yalnızca tek çeşit bahçe toprağı değil, karışım toprak almanız gerekmektedir.

Bahçe toprağı satın almak için www.bahcemarket.com.tr adresini  ziyaret edebilirsiniz. Site içerisinde 3’lü ve 4’lü karışım topraklar bulunmaktadır. Alacağınız toprak birçok ürün için oldukça kalitedir ve verimi yüksektir.  Daha fazla verim almak adına kesinlikle karışım topraklar tercih edilmelidir. Firmanın seçtiği her toprak sınıfında birinci durumdadır.

Toprak fiyatları alacağınız miktara göre değişiklik gösterebilmektedir. 3’lü karışık toprak fiyatı 60 Tl olmakla beraber sizin için daha faydalı olacak 4’lü karışık toprak fiyatı ise 70 Tl’dir. Fiyatlar bahcemarket.com.tr içerisinde oldukça uygundur. Piyasadan temin edeceğiniz toprak çeşitleri bahcemarket.com.tr den %20 – %30 daha pahalı olabilmektedir. Firmanın bu kadar uygun fiyata karışık toprak sunabilmesinin ana nedeni, ürünleri direkt olarak size sunmasıdır. Bunun yanında 7/24 Online konumda olan site sayesinde ürünlere günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca canlı destek her türlü satış, ürün, taşıma sorunuz için sizlere yardımcı olacaktır. Aklınıza takılan herhangi soruyu canlı desteğe sorabilir ve çözüme kavuşturabilirsiniz.

 

Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
İlgili Diğer Konular
  • 142 Kayıtlı Üye
  • 470 Konu
  • 4 Cevap
  • Son Üye Tatiana_Kl
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (3)